Youtube uploader (7.x-2.0) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Remove
he: הסרה

en: Public
he: ציבורי

en: Country
he: מדינה

en: Upload
he: העלאה

en: Original image
he: התמונה המקורית

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Thumbnail
he: תמונת אצבע

en: Media
he: מדיה

en: Display title
he: הצגת כותרת

en: Video
he: וידאו

en: Status report
he: דו"ח מצב

en: Enable <em>Display</em> field
he: הפעלת <em>תצוגה</em> לשדה

en: The display option allows users to choose if a file should be shown when viewing the content.
he: הגדרה זו מאפשרת למשתמש לקבוע האם הקובץ יוצג כאשר צופים בתוכן.

en: Image style
he: סגנון תמונה

en: Image style: @style
he: סגנון תמונה: @style

en: Choose a file
he: בחירת קובץ
