Youtube uploader (7.x-2.0) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Public
lt: Vieša

en: Country
lt: Šalis

en: Upload
lt: Įkelti

en: Original image
lt: Originalus paveikslėlis

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Thumbnail
lt: Miniatūra

en: here
lt: čia

en: Display title
lt: Rodyti pavadinimą

en: Status report
lt: Būsenos pranešimas

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: Image style: @style
lt: Paveikslėlio stilius: @style

en: Choose a file
lt: Pasirinkite failą
