Youtube uploader (7.x-2.0) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: Original image
my: မူလရင်းမြစ် ဓာတ်ပုံ

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Choose a file
my: ဖိုင်တခု ရွေးချယ်ပါ
