Youtube uploader (7.x-2.0) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Public
ta: வெளிப்படை

en: Country
ta: நாடு

en: Upload
ta: தரவேற்று

en: Original image
ta: அசல் படம்

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Display title
ta: காட்சி தலைப்பு

en: Status report
ta: நிலை அறிக்கை

en: Choose a file
ta: கோப்பை தெரிவுசெய்
