Youtube uploader (7.x-2.1) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Remove
be: Выдаліць

en: Public
be: Публічнае

en: Country
be: Краіна

en: Upload
be: Загрузіць

en: Original image
be: Сапраўдная выява

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Media
be: Мультымедыя

en: Display title
be: Паказаць загаловак

en: Status report
be: Сістэмны статус

en: Enable <em>Display</em> field
be: Уключыць поле <em>Дысплэй</em>

en: The display option allows users to choose if a file should be shown when viewing the content.
be: Параметр адлюстравання дазваляе карыстальнікам выбіраць, ці павінен паказвацца файл пры праглядзе змесціва.

en: Image style
be: Стыль выявы

en: None (original image)
be: Ніяк (сапраўдная выява)

en: Image style: @style
be: Стыль выявы: @style

en: Choose a file
be: Выберыце файл
