Youtube uploader (7.x-2.1) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Upload
ku: بارکردن

en: Original image
ku: وێنەی ڕاستەقینە

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Status report
ku: ڕاپۆرتی ڕەوش

en: Image style
ku: شێوازی وێنە

en: Image style: @style
ku: شێوازی وێنە:‌ @style

en: Choose a file
ku: پەڕگەیەک هەڵبژێرە
