Youtube uploader (7.x-2.1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Country
ml: രാജ്യം

en: Upload
ml: അപ്‌ലോഡ്

en: Original image
ml: യഥാർത്ഥ ചിത്രം
