Youtube uploader (7.x-2.1) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Remove
mr: काढा

en: Public
mr: सार्वजनिक

en: Country
mr: देश

en: Upload
mr: अपलोड

en: Original image
mr: मूळ छायाचित्र

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची

en: here
mr: येथे

en: Display title
mr: शीर्षक प्रदर्शन
