Youtube uploader (7.x-2.1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Remove
sq: Hiq

en: Upload
sq: Ngarkimi

en: Status report
sq: Raporti i gjendjes

en: Choose a file
sq: Zgjidh një file
