Youtube uploader (7.x-2.1) - en to vi translation catalogue (19 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Remove
vi: Xoá

en: Public
vi: Công cộng

en: Country
vi: Quốc gia

en: Upload
vi: Tải lên

en: Original image
vi: Hình ảnh gốc

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Thumbnail
vi: Ảnh thu nhỏ

en: Media
vi: Phương tiện

en: here
vi: ở đây

en: Status report
vi: Báo cáo trạng thái

en: Enable <em>Display</em> field
vi: Bật trường <em>Hiển thị</em>.

en: The display option allows users to choose if a file should be shown when viewing the content.
vi: Tùy chọn Hiển thị cho phép người dùng chọn xem có hiển thị tệp tin lên khi trình bày nội dung hay không.

en: Image style
vi: Kiểu dáng ảnh

en: Unlisted
vi: Không liệt kê

en: None (original image)
vi: Không (ảnh gốc)

en: Image style: @style
vi: Kiểu dáng ảnh: @style

en: Choose a file
vi: Chọn một tệp tin
