Youtube uploader (7.x-2.2) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Remove
ar: حذف

en: Public
ar: عام

en: Country
ar: الدولة

en: Upload
ar: رفع

en: Original image
ar: الصورة الأصلية

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Thumbnail
ar: النسخة المصغرة

en: Media
ar: ميديا

en: here
ar: هنا

en: Display title
ar: عرض العنوان

en: Video
ar: فيديو

en: Status report
ar: تقرير الحالة

en: Enable <em>Display</em> field
ar: تفعيل الحقل <em>عرض</em>

en: The display option allows users to choose if a file should be shown when viewing the content.
ar: يسمح خيار العرض للمستخدمين باختيار ما إذا كان الملف يتم عرضه أثناء معاينة المحتوى.

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)

en: Image style: @style
ar: نمط الصورة: @style

en: Choose a file
ar: اختر ملفا
