Youtube uploader (7.x-2.2) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Title
da: Titel

en: Remove
da: Fjern

en: Public
da: Offentlig

en: Country
da: Land

en: Client ID
da: Klient ID

en: Original image
da: Originalt billede

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: here
da: her

en: Display title
da: Display titel

en: Status report
da: Statusrapport

en: Enable <em>Display</em> field
da: Aktivér feltet <em>Visning</em>

en: The display option allows users to choose if a file should be shown when viewing the content.
da: Visningsindstillingen lader brugerne vælge om en fil skal vises sammen med indholdet.

en: Image style
da: Billedformat

en: None (original image)
da: Ingen (originalt billede)

en: Image style: @style
da: Billedformat: @style

en: Choose a file
da: Vælg en fil
