Youtube uploader (7.x-2.2) - en to hi translation catalogue (17 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Public
hi: सार्वजनिक

en: Country
hi: देश

en: Upload
hi: अपलोड

en: Client ID
hi: ग्राहक ID

en: Original image
hi: मूल छवि

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Media
hi: मीडिया

en: Display title
hi: प्रदर्शन शीर्षक

en: Video
hi: वीडियो

en: Status report
hi: स्थिति रिपोर्ट

en: Image style
hi: छवि शैली

en: None (original image)
hi: कोई (मूल छवि) नहीं

en: Image style: @style
hi: छवि शैली: @style

en: Choose a file
hi: एक फ़ाइल चुनें
