Youtube uploader (7.x-2.2) - en to hr translation catalogue (17 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Remove
hr: Ukloni

en: Public
hr: Javno

en: Country
hr: Država

en: Upload
hr: Otpremi

en: Original image
hr: Izvorna slika

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Media
hr: Mediji

en: here
hr: ovdje

en: Status report
hr: Izvješće statusa

en: Enable <em>Display</em> field
hr: Omogući polje <em>Prikaz</em>

en: The display option allows users to choose if a file should be shown when viewing the content.
hr: Opcija prikaza omogućuje korisnicima odabrati treba li datoteka biti prikazana prilikom pregleda sadržaja.

en: Image style
hr: Stil slike

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)

en: Image style: @style
hr: Stil slike: @style

en: Choose a file
hr: Odaberi datoteku
