Youtube uploader (7.x-2.2) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Country
hy: Երկիր

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: Original image
hy: Օրիգինալ նկար

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Media
hy: Մեդիա

en: Display title
hy: Ցուցադրել վերնագիրը

en: Status report
hy: Կարգավիճակի հաշվետվություն

en: None (original image)
hy: Չկա (օրիգինալ նկար)

en: Image style: @style
hy: Նկարի ոճ: @style

en: Choose a file
hy: Ընտրեք ֆայլը
