Youtube uploader (7.x-2.2) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Remove
lv: Izņemt

en: Public
lv: Publisks

en: Country
lv: Valsts

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: Original image
lv: Oriģinālais attēls

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Thumbnail
lv: Sīktēls

en: Media
lv: Multivide

en: here
lv: šeit

en: Display title
lv: Attēlojuma nosaukums

en: Status report
lv: Statusa pārskats

en: Image style
lv: Attēla stils

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)

en: Image style: @style
lv: Attēla stils: @style

en: Choose a file
lv: Izvēlies datni
