Youtube uploader (7.x-2.2) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Public
sk: Verejné

en: Country
sk: Krajina

en: Upload
sk: Nahrať

en: Original image
sk: Originálny obrázok

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Thumbnail
sk: Miniatúra

en: Media
sk: Médiá

en: here
sk: tu

en: Display title
sk: Zobrazovaný názov

en: Status report
sk: Hlásenie stavu

en: Enable <em>Display</em> field
sk: Povoliť pole<em>Zobraziť</em>

en: The display option allows users to choose if a file should be shown when viewing the content.
sk: Voľba zobrazenia umožňuje používateľom nastaviť, či sa má súbor zobrazovať pri prezeraní obsahu.

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)

en: Image style: @style
sk: Štýl obrázka: @style

en: Choose a file
sk: Vybrať súbor
