Youtube uploader (7.x-2.1) - en to bo translation catalogue (18 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Upload
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Original image
bo: ཐོག་མའི་པར་རིས

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Thumbnail
bo: བསྡུས་རིས།

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: here
bo: འདིར།

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།

en: Status report
bo: གནས་ཚུལ་སྙན་ཞུ

en: Enable <em>Display</em> field
bo: <em>མངོན་སྟོན</em>གྱི་གནས་ཁོངས་ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: The display option allows users to choose if a file should be shown when viewing the content.
bo: མངོན་སྟོན་གདམ་ཚན་འདི་སྤྱད་ནས་ནང་དོན་ལྟ་ཞིབ་བྱེད་དུས་ཡིག་ཆ་ཞིག་སྟོན་དགོས་མིན་གདམ་ཆོག

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: None (original image)
bo: མེད་པ༼ཐོག་མའི་པར་རིས༽

en: Image style: @style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ་ལ་@style

en: Choose a file
bo: ཡིག་ཆ་ཞིག་གདམ་པ
