Youtube uploader (7.x-2.0) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Remove
gu: લોપ

en: Public
gu: જાહેર

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Display title
gu: શીર્ષક પ્રદર્શિત કરો

en: Image style
gu: ચિત્ર શૈલી
