Youtube uploader (7.x-2.2) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Public
hu: Nyilvános

en: Country
hu: Ország

en: Upload
hu: Feltöltés

en: Original image
hu: Eredeti kép

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Thumbnail
hu: Bélyegkép

en: Media
hu: Média

en: here
hu: ide

en: Display title
hu: Cím megjelenítése

en: Video
hu: Videó

en: Status report
hu: Állapotjelentés

en: Enable <em>Display</em> field
hu: <em>Megjelenítés</em> mező engedélyezése

en: The display option allows users to choose if a file should be shown when viewing the content.
hu: A megjelenítés engedélyezésével lehet szabályozni, hogy a fájl a tartalom megtekintésekor látható legyen, vagy sem.

en: Image style
hu: Képstílus

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)

en: Image style: @style
hu: Képstílus: @style

en: Choose a file
hu: Fájl választás

en: YouTube video size
hu: YouTube video mérete
