Youtube uploader (7.x-2.0) - en to nl translation catalogue (30 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Public
nl: Publiek

en: Country
nl: Land

en: Upload
nl: Uploaden

en: Client ID
nl: Klant-ID

en: Original image
nl: Originele afbeelding

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Thumbnail
nl: Miniatuur

en: here
nl: hier

en: Display title
nl: Titel weergeven

en: this link
nl: deze link

en: Status report
nl: Statusrapportage

en: YouTube settings
nl: YouTube-instellingen

en: Status Report
nl: Statusrapport

en: Application name
nl: Naam van de applicatie

en: Enable <em>Display</em> field
nl: <em>Weergave</em> veld inschakelen

en: The display option allows users to choose if a file should be shown when viewing the content.
nl: De weergave-optie stelt gebruikers in staat te kiezen of een bestand moet worden weergegeven wanneer de inhoud wordt getoond.

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: Default tags
nl: Standaard tags

en: Default description
nl: Standaardomschrijving

en: Unlisted
nl: Niet vermeld

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: Image style: @style
nl: Afbeeldingsstijl: @style

en: Choose a file
nl: Een bestand kiezen

en: YouTube video size
nl: YouTube-videogrootte

en: YouTube video: @size
nl: YouTube-video: @size

en: save configuration
nl: configuratie opslaan

en: Google Application
nl: Google-applicatie
