Youtube uploader (7.x-2.2) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Remove
nn: Fjern

en: Country
nn: Land

en: Upload
nn: Last opp

en: here
nn: her

en: Status report
nn: Statusrapport
