Youtube uploader (7.x-2.2) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Remove
pl: Usuń

en: Public
pl: Publiczna

en: Country
pl: Państwo

en: Upload
pl: Wyślij plik

en: Original image
pl: Oryginalny obrazek

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Thumbnail
pl: Miniaturka

en: here
pl: tutaj

en: Display title
pl: Wyświetlana nazwa

en: Video
pl: Wideo

en: this link
pl: ten odnośnik

en: Status report
pl: Raport o stanie witryny

en: Application name
pl: Nazwa aplikacji

en: Enable <em>Display</em> field
pl: Włączona opcja <em>Pokazuj</em>

en: The display option allows users to choose if a file should be shown when viewing the content.
pl: Zezwolenie na to aby użytkownik wybierał czy plik będzie wyświetlany podczas oglądania wpisu.

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)

en: Image style: @style
pl: Styl obrazków: @style

en: Choose a file
pl: Wybierz plik
