Youtube uploader (7.x-2.2) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Public
ug: ھەممىگە

en: Upload
ug: يۈكلەش

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Thumbnail
ug: كىچىك كۆرۈنۈش

en: Media
ug: مېدىيا

en: here
ug: بۇ يەر

en: Status report
ug: تور بېكەتنىڭ يۈرگۈزىلىش دوكلاتى

en: Choose a file
ug: ھۆججەت تاللاش
