YoxView (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Original image
ru: Оригинальное изображение

en: Image style
ru: Стиль изображения

en: YoxView provides an image viewer formatter.
ru: YoxView предоставляет форматер для просмотра изображений.

en: None (original image)
ru: Нет (оригинальное изображение)

en: Image style: @style
ru: Стиль изображения: @style
