YoxView (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Original image
uk: Оригінальне зображення

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: YoxView provides an image viewer formatter.
uk: YoxView надає форматер для перегляду зображень.

en: None (original image)
uk: Немає (оригінальне зображення)

en: Image style: @style
uk: Стиль зображення: @style
