YoxView (7.x-2.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Original image
ar: الصورة الأصلية

en: Not installed
ar: غير مركب

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)

en: Image style: @style
ar: نمط الصورة: @style
