YoxView (7.x-2.0-alpha1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Original image
da: Originalt billede

en: Not installed
da: Ikke installeret

en: Instructions
da: Vejledning

en: Image style
da: Billedformat

en: None (original image)
da: Ingen (originalt billede)

en: Image style: @style
da: Billedformat: @style
