YoxView (7.x-2.0-alpha1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Original image
el: Αρχική εικόνα

en: Not installed
el: Μη εγκατεστημένο

en: Instructions
el: Οδηγίες

en: Image style
el: Στυλ εικόνας

en: None (original image)
el: Κανένα (αρχική εικόνα)

en: Image style: @style
el: Στυλ εικόνας: @style
