YoxView (7.x-2.0-alpha1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Original image
es: Imagen original

en: Not installed
es: No instalado

en: Instructions
es: Instrucciones

en: Image style
es: Estilo de imagen

en: None (original image)
es: Ninguno (imagen original)

en: Image style: @style
es: Estilo de imagen: @style
