YoxView (7.x-2.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Original image
fi: Alkuperäinen kuva

en: Not installed
fi: Asentamatta

en: Instructions
fi: Ohjeet

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: None (original image)
fi: Ei mitään (alkuperäinen kuva)

en: Image style: @style
fi: Kuvan tyyli: @style
