YoxView (7.x-2.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Original image
fr: Image originale

en: Not installed
fr: Non installé

en: Image style
fr: Style d'image

en: None (original image)
fr: Aucun (image d'origine)

en: Image style: @style
fr: Style d'image : @style
