YoxView (7.x-2.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Original image
hu: Eredeti kép

en: Not installed
hu: Nincs telepítve

en: Instructions
hu: Használati utasítás

en: Image style
hu: Képstílus

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)

en: Image style: @style
hu: Képstílus: @style
