YoxView (7.x-2.0-alpha1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Original image
it: Immagine originale

en: Not installed
it: Non installato

en: Image style
it: Stile immagine

en: None (original image)
it: Nessuno (immagine originale)

en: Image style: @style
it: Stile immagine: @style
