YoxView (7.x-2.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Original image
ja: オリジナル画像

en: Not installed
ja: 未インストール

en: Image style
ja: 画像のスタイル

en: None (original image)
ja: なし（オリジナル画像）

en: Image style: @style
ja: 画像のスタイル: @style
