YoxView (7.x-2.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Original image
nl: Originele afbeelding

en: Not installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: Instructions
nl: Instructies

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: Image style: @style
nl: Afbeeldingsstijl: @style
