YoxView (7.x-2.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Original image
ro: Imaginea originală

en: Not installed
ro: Nu este instalat.

en: Instructions
ro: Instructiuni

en: Image style
ro: Stil imagine

en: None (original image)
ro: Nimic (imagine originală)

en: Image style: @style
ro: Stil imagine: @style
