YoxView (7.x-2.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Original image
sk: Originálny obrázok

en: Not installed
sk: Nenainštalovaný

en: Instructions
sk: Inštrukcie

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)

en: Image style: @style
sk: Štýl obrázka: @style
