YoxView (7.x-2.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Original image
sv: Originalbild

en: Not installed
sv: Inte installerad.

en: Instructions
sv: Instruktioner

en: Image style
sv: Stilmall för bild

en: None (original image)
sv: Ingen (ursprunglig bild)

en: Image style: @style
sv: Bildstil: @style
