YoxView (7.x-2.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Original image
tr: Özgün görsel

en: Not installed
tr: Kurulu değil

en: Image style
tr: Resim stili

en: None (original image)
tr: Hiçbiri (özgün resim)

en: Image style: @style
tr: Resim stili: @style
