YoxView (7.x-2.0-alpha1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Original image
de: Originalbild

en: Not installed
de: Nicht installiert

en: Instructions
de: Anleitung

en: Image style
de: Bildstil

en: None (original image)
de: Keine (Originalbild)

en: Image style: @style
de: Bildstil: @style
