YoxView (7.x-2.0-alpha1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Original image
he: התמונה המקורית

en: Not installed
he: לא מותקן

en: Instructions
he: הוראות הכנה

en: Image style
he: סגנון תמונה

en: Image style: @style
he: סגנון תמונה: @style
