YoxView (7.x-2.0-alpha1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Original image
id: Gambar asli

en: Not installed
id: Tidak terinstal

en: Image style
id: Gaya gambar

en: None (original image)
id: Tidak ada (gambar asli)

en: Image style: @style
id: Gaya gambar: @style
