YPlan (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Type
cs: Typ

en: Category
cs: Kategorie

en: Number of items
cs: Počet položek

en: Width
cs: Šířka

en: Style
cs: Styl

en: Column
cs: Sloupec

en: Row
cs: Řádek
