YPlan (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Category
da: Kategori

en: Number of items
da: Antal elementer

en: Width
da: Bredde

en: Style
da: Typografi

en: Column
da: Kolonne

en: Row
da: Række
