YPlan (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Type
el: Τύπος

en: Category
el: Κατηγορία

en: Width
el: Πλάτος

en: Style
el: Στυλ

en: Column
el: Στήλη

en: Row
el: Γραμμή
