YPlan (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Type
es: Tipo

en: Category
es: Categoría

en: Element ID
es: ID de elemento

en: Number of items
es: Cantidad

en: Width
es: Ancho

en: Style
es: Estilo

en: Collection
es: Colección

en: Column
es: Columna

en: Row
es: Fila
