YPlan (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Type
et: Liik

en: Category
et: Kategooria

en: Width
et: Laius

en: Style
et: Stiil

en: Collection
et: Autorikollektsioon

en: Column
et: Tulp

en: Row
et: Rida
