YPlan (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Type
eu: Mota

en: Category
eu: Kategoria

en: Width
eu: Zabalera

en: Style
eu: Estiloa

en: Column
eu: Zutabe
