YPlan (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Type
fi: Tyyppi

en: Category
fi: Kategoria

en: Number of items
fi: Kohteiden määrä

en: Width
fi: Leveys

en: Style
fi: Tyyli

en: Collection
fi: Kokoelma

en: Column
fi: Palsta

en: Row
fi: Rivi
